ב

15 שנות

פעילות,

בנינו

מעל 600

אתרי תדמית

ביניהם

מעל 120

בינלאומיים ומקומיים

אתרי מסחר אלקטרוני

כדי להבטיח
גלישה רציפה
ובטוחה
וזמינות
מירבית,

על  מנת להבטיח
גלישה רציפה

ומאובטחת
בזמינות
מירבית

אנו מאחסנים את האתרים שלנו

18

שרתים הממוקמים ב

אירלנד, גרמניה, ארה"ב,
ברזיל, סין , יפן ואוסטרליה

Total Quality software.

TQ-Soft הוקמה בשנת 2003. המטרה, לשרת את הדרישה ההולכת וגוברת להקמת אתרי אינטרנט "חכמים" המייעלים את עבודת הארגונים.

בין לקוחותינו נמנים: ארגונים בנקאיים, חברות ממשלתיות, מפעלי תעשייה מסורתית, חברות היי-טק, עיריות ומועצות מקומיות, מוסדות ציבור ועמותות, מוסדות אקדמיים, רשתות הפצה בינלאומיות, ארגונים צבאיים, משרדי פרסום ועוד.

תמיד בחזית הטכנולוגיה

אנו מתבססים על ניסיון תכנון רב שנים ועל טכנולוגיות האינטרנט המתקדמות ביותר. Linux, PHP, SQL הן המגרש הטבעי שלנו. יש לנו ניסיון רב בבניה וניהול מסדי נתונים מורכבים ואבטחת נתונים. אנו מעמידים לרשותכם את כל הידע והניסיון, על מנת להבטיח פעולה חלקה של כל הפונקציות הנדרשות ואבטחת הנתונים של הארגון ולקוחותיו. הגדירו לנו מה הארגון שלכם צריך, ואנחנו נספק פלפורמה טכנולוגית אמינה ומדוייקת.

איחסון אמין ובטוח

לא חשוב איפה הגולשים שלכם נמצאים. בכל מקום בעולם הגלישה תהיה מהירה ועקבית. אבטחת הנתונים גבוהה, על פי תקני האבטחה המחמירים ביותר בעולם. מערכת האיחסון שלנו פועלת לפי הפרוטוקולים הקפדניים ביותר של אמינות, גיבוי ותחזוקה. מערכת הענן שלנו מתבססת על החברות המובילות בעולם בתחום זה: Amazon Web Services, Digital Ocean, Rackspace.


לצורך עבודתנו, בנינו לעצמנו את מערכת TQ-Tag – פלטפורמה מתקדמת לפיתוח אתרים. מערכת זו מאפשרת בניית אתרים מורכבים במהירות רבה המאפשרת לנו להיות זריזים ואטרקטיביים. לאחר בניית האתר, עומדת המערכת לרשות הלקוח בניהול התוכן ולביצוע שינויים ועידכונים, ללא צורך בתכנות.

מערכות מיילינג, ניהול בסיסי נתונים וניהול פרסום באתר, מוטמעות בתוך המערכת, לשימוש הלקוחות.

נגישות