החברה הישראלית למדליות ומטבעות

בכל ארצות היעד. רובוט ההמחרה באתר, דוגם פעם בשעה את מחיר הזהב בבורסת KITCO בלונדון ואת שער החליפין של הדולר. בהתאם, הוא מעדכן מיידית את מחירי כל אחד מהמטבעות המוצעים למכירה, במספר מטבעות שונים. האתר מזהה את ארץ המוצא של כל גולש, ומציגה לו את המחירים המעודכנים במטבע המקומי. חישוב ערך כל מטבע מבוסס על משקלו, ועל תכולת הזהב הטהור שבו.
מערכת הגביה המאובטחת, מאפשרת ביצוע התשלומים בכרטיסי אשראי ו/או העברה בנקאית (בהתאם להיקף העסקה). משלוח המטבע לקונה מתאפשרת רק לאחר שמערכת התוכנה וידאה את ביצוע התשלום. הלקוח מקבל עידכונים אוטומטיים לגבי ביצוע הגביה, קבלת התשלום בחשבון הבנק של החברה וביצוע המשלוח.
המערכת המתקדמת לאיתור הונאות, הצליחה לאתר ולחסום כמעט את כל נסיונות ההונאה. המערכת עומדת בתקן PCI ונבדקת על בסיס יומיומי ע"י מומחי חברת Mc. Caffee, כדי לשמור באדיקות על הרמה הגבוהה ביותר של אבטחת הנתונים והעברות הכספים והמוצרים.

"לקראת השקת האתר בשנת 2008, הייתי בטוח בהצלחת המכירות המקוונות, אבל אני עדיין מופתע מהפעולה החלקה של כל מערכות התוכנה המתוחכמות. המכירות הבינלאומיות גדלו באופן ניכר, ותהליכי האוטומציה באתר מביאות לחיסכון ניכר בעלויות השיווק והמכר ולהגדלת הרווחיות

ארתור בוקסר - מנכ"ל

נגישות