עמותת חיל החימוש

אתר העמותה הוקם בשנת 2010 במטרה ליצור רשת חברתית ומאגר מידע איכותי זמין ומעודכן על מורשת החימוש, נופלי החימוש ,יחידות החימוש בעבר ובהווה וכן לספק מידע אודות הקורסים בחיל החימוש.
קהל הייעד של האתר מתחיל עם מועמדים לגיוס, משרתים בפועל בסדיר קבע ומילואים ולפרושי חיל החימוש לדורותיהם, משפחות שכולות ופצועי חיל החימוש. המטרה של האתר הינה לשמר את המורשת ולהדק את הקשר עם כל קהל הייעד שפורט. האתר כולל כיום אלפי עמודי תוכן , תמונות ואלפי חברים הרשומים באתר ומקבלים דיוור חודשי על מה חדש בחיל החימוש.
בתקופת ההקמה, סבל חיל חימוש מתדמית נמוכה באינטרנט ומסיקור שלילי מאוד על החיל  והשרות בו.

האתר כולל מידע עצום בתחומים הבאים:

  • מידע עדכני אודות העמותה, מנהליה והפעילות השנתית
  • עמודי זיכרון לחיילי חיל החימוש שנפלו במלחמות ישראל ובפעולות טרור
  • יחידות החיל וקורסי ההדרכה שלו.
  • היסטוריה של חיל החימוש החל מימי "ההגנה" ועד ימינו.
  • מפקדות ומפקדים בחיל החימוש
  • פרטי קשר של גורמי ממסד ואנשים הקשורים לחיל החימוש, לעמותה ולפעילותה


בסיס הנתונים העצום נבנה על מנת לאפשר איתור מהיר של התכנים מצד אחד, ותקשורת טובה מאד אל מנועי החיפוש. ממשק הניהול של האתר, מתאים לניהול התכנים המרובים המתעדכנים על בסיס יומי.

איחסון האתר מבטיח רוחב פס גדול, כדי לאפשר את כמות הכניסות העצומה של גולשים המתעניינים בתכני האתר

בסיוע צוות TQ-Soft והפעילות הקהילתית באתר, הצלחנו לשפר את תדמית החיל במידה ניכרת. זה משפיע על מורל חיילי החייל ועל קלות הגיוס לחיל החימוש.

גולשים המחפשים מידע על חיל החימוש,  מוצאים את עמודי האתר במרומי רשימת תוצאות החיפוש. טקסטים שליליים שהופיעו בעבר בראש תוצאות החיפוש, נדחקים עתה לתחתית, הרבה מאחורי המידע החשוב והחיובי שאנחנו מספקים.

צה"ל נהנה ממורל גבוה של החיילים ובני משפחותיהם ומעליה בנכונות להתגייס לחיל. ואנחנו, יזמי הפרויקט ומנהליו, גאים בתוצאות ובתרומה הלאומית של הרשת החברתית החשובה הזאת

ניסים קלו - מנהל האתר

נגישות